چیدمان منظم و شیک میز آرایش برای بانوان خوش سلیقه

0
7

چیدمان منظم و شیک میز آرایش

گاهی تعداد زیورآلات و لوازم آرایشی تان آنقدر غیر قابل کنترل می شود که میز آرایش تان بسیار نامرتب می شود، بطوریکه ممکن است بعد از مدتی بعضی چیزها را گم یا فراموش کنید. پس دست به کار شوید و به آسانی منظم شان کنید

میز آرایش چه به صورت تک باشد و چه به شکل ست کامل باید همیشه مرتب و منظم چیدمان داشته باشد و دسترسی به تمام موارد مورد نیاز را آسان کند. این کار در منظم دیده شدن چیدمان اتاق خواب شما هم تاثیر بسیاری خواهد داشت. در خصوص چیدمان میز آرایش میتوانید به سراغ سبک های مختلفی رفته و سبک خاصی را برای خود انتخاب کنید.

چیدمان لوازم آرایش روی میز

لوازم آرایشی که کمتر مورد استفاده روزمره هستند را داخل یک جعبه یا کیف آرایشی مجزا قرار دهید. می توانید روی میز آرایشی تان جعبه ای کوچک و یا سینی مناسبی برای لوازم آرایش روزمره تان داشته باشید، در این صورت لوازم مورد نیاز سفرتان نیز حاضر و جداسازی شده هستند.

چیدمان میز آرایش یه سبک ساده

در مورد میزهای آرایشی که سبک چیدمان آن ها بسیار ساده است باید بگوئیم طرح ساده ای داشته و در نگاه اول آن را شبیه به یک میز تحریر خواهید دید.آئینه تنها چیزی است که باعث می شود میز آرایش قابل شناسایی باشد. اگر نمی خواهید در حال حاضر هزینه ای برای خرید یک میز آرایش جدید داشته باشید می توانید از میز تحریر سابق خود کمک گرفته و یک آینه به آن بیافزائید.

میز توالت های لوکس و کلاسیک

اغلب عروس خانم ها تمایل دارند از میز آرایشی هایی که سبک کلاسیک و لوکس دارند در چیدمان اتاق خواب خود استفاده کنند. این مدل از میزهای آرایشی برخلاف میزهای ساده ظاهری فوق العاده حرفه ای داشته و شکل آن ها به هیچ عنوان شبیه به یک میز تحریر ساده نمی باشد. این میزها به نحوی طراحی شده اند که می توانند تحولی عظیم در دکوراسیون اتاق شما داشته باشند و اگر با ست کامل خود همراه باشند یک اتاق خواب رویایی خواهید داشت.

ایجاد طبقه بندی در مورد لوازم آرایشی

زمانی که قصد دارید به ظاهر و صورت خود برسید بهترین و لذت بخش ترین زمان برای شم خواهد بود اما زمان هایی که وقت کمتری دارید و نمی توانید تمام کشوهای میز خود را بابت پیدا کردن لوازم مورد نیاز بگردید ، به همین دلیل می توانید از لوازم آرایشی را به شکلی مرتب و منظم بر روی میز خود بچینید. برای انجام این کار باید کمی ذوق و سلیقه زنانه از خود نشان دهید و در چیدمان این وسایل خلاقیت داشته باشید.

نحوه چیدن وسایل آرایشی روزانه

تمام وسایلی را که د رطول روز به کار می برید همچون دستمال و کرم و … را باید در روی میز خود بگذارید تا بتوانید هر زمان که به آن ها نیاز داشتید دسترسی سریعی به آن داشته باشید. می توانید با کمی خلاقیت شیشه های مربا را که دیگر کاربرد چندانی ندارند تزئین کرده و به عنوان محل نگهداری این وسایل مورد استفاده قرار دهید.

چیدمان وسایل تزئینی برای آرایش مو

برای اینکه بتوانید وسایل مورد نیاز برای تزئین موهای خود را در دسترس داشته و در مواقع لزوم راحت تر آن ها را پیدا نمائید بهترین ایده این است که از یک جا مجله ای که دیگر کاربردی برایتان ندارد استفاده کنید. قرار دادن این جا مجله ای می تواند یک ایده ساده و در عین حال کاربردی باشد و به نظم وترتیب میز شما چهرهای جذاب ببخشد.

چیدن اصولی عطر و ادکلن

در خصوص شیشه های عطر و ادکلن می توانید از یک سینی گرد کمک گرفته و تمام عطرهای خود را در آن قرار دهید. این کار به شما کمک می کند هم میز آرایشی مرتبی داشته باشید و هم اینکه به هنگام دسترسی همه عطرهای خود را یک جا در اختیار داشته و مورد استفاده قرار دهید.

استفاده از روش طبقه بندی در چیدمان لوازم آرایشی

در مورد لوازم آرایشی خود می توانید از مگنت های کوچکی که وجود دارد استفاده کرده و آن ها را در قسمت پشتی لوازم خود بچسبانید. با چسباندن آهن ربا به لوازم آرایشی خود می توانید به سادهترین شکل ممکن در هر زمانی که مایل باشید به آن ها دسترسی داشته و نگران پخش و پلا شدن آن ها نیز نباشید.

استفاده از لیوان در مرتب کردن لوازم آرایشی

مسلما در هر خانه ای لیوان های رنگی و زیبا پیدا می شود؛ شما می توانید از این لیوان ها استفاده کرده و لوازم خود را به شکل مرتبی در یک جا قرار دهید. این کار هم یک ایده جالب خواهد بود و هم اینکه باعث می شود لوازم ریز و درشت شما همیشه در دسترس بوده و به آسانی قابل استفاده باشند.

استفاده از چیدمانی اصولی در خصوص لاک ها

برای اینکه همواره بتوانید از لاک های خود در کمترین زمان ممکن استفاده کرده و به آن ها دسترسی داشته باشید بهتر است آن ها را به شکل منظمی بر روی میز آرایشی خود قرار دهید ، برای این کار می توانید از یک ظرف شیشه ای که حالت با مزه ای نیز دارد استفاده کرده و تمام لاک های خود ار در درون آن جای دهید.

استفاده از یان ظرف ها باعث می شود علاوه بر داشتن یک نظم خاص در مورد لاک هایتان فضای فانتزی و زیبایی را نیز در دکوراسیون اتاق خود به وجود بیاورید.
همانطور که گفتم با کمک چند جعبه و ظرف های زیبا می توانید میز آرایشی تان را مرتب و زیبا کنید. همچنین می توانید از سبد های حصیر و دست ساز نیز کمک بگیرید.