تبدیل فضای کوچک شما به یک بزرگ خانه

0
16

تبدیل فضای کوچک شما به یک خانه بزرگ

دریابید که چگونه این خانه 60 متر مربعی برای چهار نفر به یک قلعه راحت تبدیل شده است

راه حل عالی؟ با استفاده از هر اینچ از متر مربع کمکی که از طریق راه حل های ذخیره سازی و چیدمان فضایی خلاق دارید ، فضای بیشتری را برای خودتان ایجاد کنید ، در نتیجه یک واحد فکری طراحی شده و مبتکرانه طراحی کنید که به یکباره بسیار کاربردی و راحت باشد.

آلیسون مازورک از ونکوور کانادای یکی از کسانی است که به این امر تسلط پیدا کرده است. او به همراه خانواده چهار نفره خود در یک آپارتمان کوچک 60 متر مربعی زندگی می کند ،  او برای ایجاد خانه ای گرم و دلپذیر خود ، نه تنها هر منطقه از خانه را مورد استفاده قرار داد ، بلکه بخشی از دکوراسیون خود را نیز ساخته ، و خانه ای شیک و خوش ذوق درست کرده که بسیار خانه ی  جادار و بزرگ تری دیده می شود. ما نگاه دقیق تری می کنیم که چگونه او این کارو انجام داده است.

1. برای تقویت فضای ذخیره سازی از قفسه ها استفاده کنید

در حالی که نصب قفسه ها روی دیوار روشی است که بسیاری از صاحبان خانه و طراحان در پروژه های خود از آن استفاده می کنند ، با بالا بردن موقعیت قفسه ها به ارتفاع دیوار ، آن را یک قدم جلوتر بگیرید تا از فضای کل دیوار استفاده خوبی داشته باشید. علاوه بر این ، در صورت پر کردن قفسه ها با کنجکاوی ، کتاب یا وسایل تزئینی که منعکس کننده سبک زندگی یا مسافرت شما باشد ، می تواند به شخصیت شما و شخصیت زیادی نیز تزریق کند.

2. از گوشه های فراموش شده نهایت استفاده را ببرید

در هر خانه یا فضاهای کوچک ، بسیاری از گوشه های ریز می توانند به راحتی نادیده گرفته شوند – اما با برنامه ریزی دقیق و خلاقیت ، آنها نیز می توانند به جا های مفید برای ذخیره سازی تبدیل شوند. به عنوان مثال ، فضای خالی کمی در بالای کابینت آشپزخانه می تواند فضایی غیر منتظره برای نگه داشتن کتاب و وسایل آشپزخانه شما باشد. وسایل و کفش های کم پوشیده پوشیده شده را می توانید در زیر تخت نگه دارید.

اشیاء کوچک و وسایل نگهدارنده را می توان در میز کنار تخت شما نشان داد تا بخشی از دکوراسیون اتاق شوید. وقتی واقعاً به فضای داخلی خود نگاهی دقیق بیندازید ، بسیاری از مناطق کوچک و کوچکتر از این دقیقه را کشف خواهید کرد که می توانند کاربرد بسیار خوبی داشته باشند.

 

3. طراحی های پنهان برای حداکثر رساندن فضا کلیدی است

در یک آپارتمان کوچک مربعی ای، فضایی وجود دارد که می توانید با صرفه جویی صرفاً مبتکرانه ، حداکثر استفاده را ببرید . اما با استفاده از طرح های مخفی هوشمند امروزی – به فکر جدول هایی باشید که می توانید در صورت عدم استفاده از آن قرار دهید یا از تختخوابهایی استفاده کنید که در صورت عدم استفاده بتوانند از آن خارج شوند و از آن خارج شوند – در این صورت می توانید فضایی را به درستی تمیز کنید تا جایی برای مکانهای بی پرده و بازتر ایجاد شود. راهکارهایی مانند کابینت مخفی ، قفسه های انبار کف تا سقف و محفظه های لباسشویی ضروری است که نه تنها پنهان کردن ظروف سرباز یا مسافر ناپدید می شود بلکه کاملاً از هر اینچ خانه به شکلی زیبا و زیبا استفاده می کند.